Parawan
Pojedynczy parawan
Łączenie parawanu

Parawany mobilne

Prowadzisz firmę i zależy Ci na bezpieczeństwie klientów? Nasze parawany mobilne to doskonała osłona antywirusowa, która utrudni rozprzestrzenianie się bakterii drogą kropelkową. Możesz ustawić je między stolikami w restauracji, biurkami w firmie czy pomiędzy fotelami w salonie fryzjerskim. Urządzenia te nie tylko zwiększają bezpieczeństwo, chroniąc zdrowie Twoich gości i pracowników, ale także mogą stać się doskonałą dekoracją. Metalowa rama będzie pasować do pomieszczeń zaprojektowanych w stylu industrialnym czy loftowym. Nasze przegrody ochronne są dostępne z kilkoma rodzajami przepierzeń: całkowicie szczelną folią PCV – (przezroczystą lub kolorową), metalową siatką oraz z elegancką firanką. U nas możesz również zamówić parawany stacjonarne (bez kółek) – wyposażone w stabilne wsporniki.

Co sprawia, że nasze parawany są wyjątkowe?

• Mobilność – nasze parawany ochronne są wyposażone w niewielkie kółka z blokadami. Dzięki nim możesz łatwo transportować przegrody między pomieszczeniami.

• Konstrukcja – zawiasy i haki umożliwiają łączenie ze sobą kilku parawanów. Dzięki temu można stworzyć konstrukcję składającą się z wielu części oraz zagrodzić stolik z różnych stron.

• Wypełnienie – nasze parawany można wypełnić siatką dekoracyjną i firanką, która podkreśli ekskluzywny charakter danego wnętrza.

• Wykonanie – wszystkie elementy parawanu są stworzone z wytrzymałych i precyzyjnie obrobionych metali. Każdy element jest dokładnie pokryty lakierem.

Klienci chętniej wybierają firmy troszczące się o ich zdrowie

Wybuch epidemii uświadomił przedsiębiorców, jak istotne w jest troszczenie się o zdrowie i bezpieczeństwo klientów. Obecnie dostarczanie środków dezynfekcyjnych oraz zachowywanie odpowiedniej odległości np. między stolikami jest obowiązkiem właścicieli niemal wszystkich firm. Jednak to przedsiębiorstwa, które zapewniają dodatkową ochronę, taką jak na przykład parawany mobilne, cieszą się największym powodzeniem wśród klientów. Każde działanie świadczące o tym, że firma troszczy się o swoich gości, jest obecnie kluczem do zdobycia zaufania i zwiększenia przychodów. Jeśli zatem chcesz zadbać zarówno o swój biznes, jak i o konsumentów, rozważ zakup akcesoriów zwiększających bezpieczeństwo.

Nasza dewiza brzmi:

„Od szczegółu do ogółu”

W BG DESIGN dbamy o każdy element. Najważniejszym jest dla nas zadowolenie naszych klientów, dlatego największą wagę przywiązujemy do każdego szczegółu.

Nasz lookbook.

Zobacz realizacje z naszymi parawanami.