O nas

W BG DESIGN dbamy o każdy element.  Najważniejszym jest dla nas zadowolenie naszych klientów, dlatego największą wagę przywiązujemy do każdego szczegółu.

Od szczegółu do ogółu to nasza dewiza. Precyzyjność wykonania poszczególnych elementów przekłada się na pełny kształt mebla i jego konstrukcję.

Nawet spaw jest ważnym elementem produkcji. Każdy członek zespołu produkcyjnego jest wyspecjalizowany w poszczególnych elementach obróbki i odpowiada za swoją część produkcji.

Pracownik BG DESIGN

Jesteśmy rodzinną firmą, która specjalizuje się w produkcji wyposażenia obiektów w stylu loftowym. W naszych pro­duktach łączymy metal z drewnem, uzupełniając je innymi materiałami zgodnie z wizją klienta. Charakteryzuje nas otwartość w podejściu do pomysłów projektantów, a nasze usługi wykonujemy zgodnie z ich wymogami. Oprócz własnej produkcji BG DESIGN oferujemy realizacje wszelakich przedsięwzięć związanych z obróbką metali i drewna: ławki, lampy i wiele, wiele innych. Usługi i produkcję własną realizaujemy wykorzystując profesjonalny sprzęt do obróbki metali. Zadowolenie naszych klientów oraz wysoka jakość produktów to nasza misja.

Pracownia
Pracownik
meble na wymiar świętochłowice
Regał
producent mebli śląskie
garderoba loft
Pracownia
meble w stylu loft
meble loftowe sklep
DSCF5442