Chcesz kupić telewizor i zamontować w salonie profesjonalne kino domowe? Nasze meble loftowe RTV będą doskonałą oprawą dla nowoczesnego sprzętu audio i video. Oferowane przez nas produkty są eleganckie, ale jednocześnie nie rzucają się w oczy. Ich minimalistyczna forma, stonowane kolory i surowy design nie będą odciągać wzroku od ekranu telewizora. Co więcej, będą one pasować do sprzętu RTV oraz dekoracji w różnych kolorach: szarym, czarnym, a nawet brązowym. Łącząc nasze meble z pozostałymi elementami wyposażenia, będziesz mógł stworzyć spójny wizualnie kącik kinowy.

Podoba Ci się design naszych produktów, ale potrzebujesz nieco więcej funkcjonalności? Wykonujemy meble na zamówienie ! Możemy stworzyć dla Ciebie wymarzone meble RTV z dodatkowymi półkami czy bocznymi regałami na płyty lub gry. Skontaktuj się z nami i powiedz, czego potrzebujesz.

3 powody, dla których warto wybrać nasze meble RTV

Wybierając nasze meble RTV, otrzymujesz:
• produkty wykonane z naturalnych, surowych materiałów. Meble te umożliwią Ci stworzenie męskiego kącika kinowego.
• masywne szafki i regały, które dzięki swojej wadze i konstrukcji są bardzo stabilne. Znajdujące się na nich urządzenia zawsze będą bezpieczne.
• produkty, które są nie tylko piękne, ale także funkcjonalne – wyposażone m.in. w pojemne półki.

Dlaczego warto dobrze przemyśleć zakup mebli RTV?

Meble takie jak szafki loftowe pod telewizor to niezwykle istotny element wystroju wnętrza. Ekran najczęściej umieszczony jest w centralnej części salonu, co sprawia, że meble RTV pośrednio stają się jednym z najbardziej rzucających się w oczy elementów wyposażenia. Z tego powodu warto wybrać taki produkt, który będzie się doskonale prezentować i będzie pasować do chłodnych kolorów zestawu audio/video. Nasze meble są wykonane z drewna i metalu – materiały te można łatwo połączyć z innymi kolorami i surowcami takimi jak szkło. Dzięki temu, w przyszłości, rozbudowując kącik kinowy, będziesz mógł łatwo dopasować do naszych produktów dodatkowe meble czy akcesoria RTV.